اخبار

با حضور مسئولین شهرستان دهگلان:

افتتاح حوزه مقاومت بسیج کارگری کارمندی درشهرستان دهگلان

با حضور مسئولین شهرستان دهگلان حوزه مقاومت بسیج کارگری کارمندی دردهگلان افتتاح شد.

به گزارش سازمان بسیج کارگری استان کردستان،حوزه مقاومت بسیج کرگری کامندی با حضور فرمانده سپاه و مسولین شهرستان درشهرداری دهگلان افتتاح شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هدف از ایجادحوزه مقاومت بسیج کارگری و کارمندی درشهرستان انسجام و وحدت بخشیدن به نیروهای بسیج ،ایجادخود باوری ،خود اکتفایی ،خوداتکایی ،افزایش بصیرت ومنسجم کردن نیروهای بسیجی دانست.

وی در ادامه به بیان فرازهایی از سخنان رهبر فقید انقلاب اسلامی در تبیین جایگاه بسیج پرداخت و تصریح کرد: امام خمینی (ره) در سخنان خود بسیج را شجره طیبه و مدرسه عشق می دانستند و معتقد بودند اگر بر کشوری نوای دلنشین بسیج طنین انداز شود چشم طمع دشمنان از آن دور خواهد شد.

ورمقانی گفت: این تفکر بسیجی همواره در روزهای بعد از پیروزی انقلاب که دشمنان هدفی جز نابودی این شجره طیبه نداشتند باعث شد بسیجیان دلاور با نثار جان خود از کیان مقدس نظام اسلامی دفاع کنند و در طول تاریخ حماسه ای جاودان را خلق نمایند

فرمانده سپاه دهگلان افزود: در سطح شهرستان 279 نفر بسیج کارمند در ادارات داریم و جامعه هدف سطح شهرستان هزار نفر است.

 

در ادامه محمدی بخشدار بلبان آباد با توجه به اهداف و وظایف بسیج کارمندی و ادارات گفت: وظیفه بسیج کارمندی و ادارات به دنبال طراحی کارگزار اسلامی  و کارمند اسلامی در شکل گیری دولت مطلوب اسلامی است.

وی افزود: بسیج کارمندان وظیفه دارد افراد انقلابی و مدیران انقلابی را در بدنه ادارات تربیت و آن را حفظ کند و افراد انقلابی و مومن را در تصمیم‌گیری‌های آینده کشور سهیم کند.

محمدی گفت: بسیج ادارات وظیفه داردعرصه تصمیم‌سازی را برای مدیران انقلابی  در راستای نهادینه شدن ارزش‌های انقلابی در حوزه خدمتگذاری دنبال کند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار