اخبار ویژه

دوران سازندگی در بعد از جنگ تحمیلی بیش از ۱۰ سال طول می‌کشید، اما کارگران و مهندسی معکوس با همت خود به تولیدات و صنایع سازندگی کشور کمک کردند.

کد خبر : 12895
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 - 19:26

کاووسی اظهار کرد: کارگران در دروان دفاع مقدس با وجود اینکه معیشت آن‌ها وابسته به کار روزشان بود، اما با بصیریت، همت و پایبندی به دین؛ به ندای رهبر خود لبیک گفته و به جبهه‌های جنگ برای کیان این مرز و بوم رفتند؛ بی شک تکریم و یاد و خاطره آن‌ها در جامعه باید ارزشمندتر باشد

مسئول بسیج کارگری استان کردستان گفت: در راستای کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان، اجلاسیه شهدای کارگری با حضور خانواده‌های معظم شهدای کارگری و همچنین کارگران زحمتکش واحد‌های تولید و صنعتی استان در ۹ اردیبهشت ماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج کارگری در مرکز فنی حرفه‌ای شهید ورمقانی برگزار می‌شود. وی افزود: در این جلاسیه از ۲۰ خانواده شهید کارگری و همچنین ۶ نفر از کارگران نمونه تجلیل خواهد شد. کاووسی با بیان اینکه این اجلاسیه با مشارکت دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: سردار احمد حق طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه مهمان این اجلاسیه خواهند بود.
ارسال توسط : kordestan110
بازدید
دیدگاه